EXKLUZÍVNE: 4-izbový mezonet na Weberovej ulici na predaj

Cena 1 EUR
Lokalita Prešov, Weberova
Aktualizácia 7.12.2018
Vlastníctvo osobné
Podlahová plocha 82 m2
Na poschodí 3
Stav kompletná rekonštrukcia
Energetický certifikát B

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 4-izbový mezonetový byt na Weberovej ulici v centre Prešova.
Byt sa nachádza na 3. poschodí (3/3) priamo v centre mesta v dosahu 100 metrov od plánovaného obchodného centra FORUM/Hlavnej ulice.

Má celkovú výmeru 91 m2 (vrátane 9 m2 murovanej pivnice v suteréne), pozostáva z 3 samostatných nepriechodných izieb a kuchyne s obývačkou - z predsiene je vstup do WC s kúpeľňou, izby a kuchyne prepojenej s obývačkou.
Z obývačky je cez jednoramenné drevené schodisko výstup na horné podlažie, kde sa nachádzajú 2 samostatné podkrovné izby a vstavaná skriňa na chodbe.

Orientácia bytu je severovýchod/juhozápad - na severovýchod smerom k centru mesta je orientované prízemie bytu - izba a kuchyňa s obývačkou, na juhozápad smerom do dvora sú orientované dve horné izby.

Byt bol skolaudovaný a zariadený v roku 2001. V roku 2014 bol vymenený plynový kotol s prietokovým ohrevom teplej vody zn. Immergas.
V byte sú plastové okná/strešné drevené repasované okná, klasické zárubne a dvere, laminátové podlahy, kuchynská linka s varnou doskou a el.rúrou. V kúpeľni je klasická vaňa, WC, prívod na práčku a plastové strešné okno.

Prevádzkové náklady na byt sú vďaka samostatnému vykurovaniu a ohrevu teplej vody v cene cca 120 Eur/mesiac.
Správcom bytového domu je SpravbytKomfort Prešov.

Byt predstavuje nadštandardnú ponuku - tehlová zateplená stavba v centre mesta, vlastný vykurovanie a ohrev TÚV, plastové okná, bezpečnostné dvere, dátové a TV rozvody v byte, pripojenie k internetu v BD, praktická dispozícia, parkovanie v uzavretom dvore - s výhodami bývania v centre mesta.

Z bytu sú podmanivé výhľady na centrum mesta - vežu gréckokatolíckeho Chrámu sv. Jána Krstiteľa a Kalváriu s lesmi v okolí Prešova.
Vstup do bytovky je z Weberovej/Jarkovej ulice. Parkovanie je zabezpečené na vyhradenom parkovisku pri BD so vstupom z Weberovej ulice.

V prípade záujmu Vám spracujeme vizualizácie a cenovú ponuku na kompletnú rekonštrukciu bytu a zabezpečíme realizáciu rekonštrukcie bytu.

V blízkosti sa nachádza úplná mestská občianska vybavenosť (zastávka MHD, detské ihrisko, predajne potravín, lekáreň, škôlka, základná škola, reštaurácie, kaviarne, ...).

Uvoľnenie bytu: ihneď

CENA bytu: pri osobnej obhliadke bytu

Možnosť financovania hypotekárnym úverom, ktorý Vám zabezpečíme s najlepšími podmienkami na trhu bezplatne v spolupráci s naším partnerom, viac info:

http://urbanreal.sk/financovanie

V prípade záujmu o bližšie informácie kontaktujte makléra:

Mgr. Ladislav Šandor
tel.: 0918 528 326, 0948 362 720
e-mail: sandor@urbanreal.sk
web: www.urbanreal.sk

zobraziť celý inzerát

Poslať inzerát známenu


Sledovať ponuku
NOVÉ BYTY A NEBYTOVÉ PRIESTORY S VLASTNÝM PARKOVANÍM NA NÁBREŽNEJ UL. NA PREDAJ