PREFINANCUJEME VÁM VAŠE BÝVANIE. OPTIMÁLNE!

Zabezpečíme Vám výhodný úver s najlepšími podmienkami!

     S našim exkluzívnym partnerom – spoločnosťou HARČÁR a partneri s.r.o. s centrálou v Prešove ako dôveryhodným a kompetentným partnerom budú Vaše najzávažnejšie kroky v živote mať oveľa jednoduchší a plynulejší priebeh. Nové úvery za najlepších podmienok. Ak už úver máte, v spolupráci so špecialistami spoločnosti HARČÁR a partneri s.r.o. prehodnotíme aktuálne možnosti na trhu a navrhneme Vám optimálne riešenie refinancovania daného úveru. Môžete tak ušetriť.

 

   Špecialisti, ktorí pôsobia v spoločnosti HARČÁR a partneri, s.r.o., nadobudli počas dlhoročného pôsobenia v bankovom sektore na špecializovaných, resp. manažérskych pozíciách potrebné znalosti a skúsenosti, ktoré sú predpokladom pre adekvátny rozhľad v odvetví a potrebnú dôveryhodnosť. Svoje poznatky si neustále prehlbujú v rámci pravidelného vzdelávania a odborných školení. Vďaka tomu dokážu klientom pomôcť zorientovať sa na finančnom trhu. Ako experti za Vás porovnávajú a rokujú, Vy šetríte.

 

     Naši úveroví špecialisti už roky úspešne spolupracujú s najrenomovanejšími bankami.

     Výsledkom tejto spolupráce sú aj zľavy pre klientov získané na základe objemu dodaných úverov bankám.

 

    Špecialisti zo spoločnosti HARČÁR a partneri s.r.o. Vám pomôžu pri vypĺňaní žiadostí alebo návrhov zmlúv, postarajú sa o pozitívny vývoj pri schvaľovaní žiadosti o úver, budú Vás sprevádzať až po uzatvorenie zmluvy a následné čerpanie úveru. Uskutočnia všetky kroky, aby sa znížilo riziko zamietnutia Vašej žiadosti o úver. So spoločnosťou HARČÁR a partneri s.r.o. šetríte čas a energiu pri zabezpečení najvhodnejšieho úveru alebo poistenia. Náš partner zabezpečí celkovú komunikáciu s bankami či poisťovňami a poskytne Vám kompletný servis. Vy robíte už len konečné rozhodnutia.

 

Oplatí sa spoľahnúť sa na nás a nášho partnera:

 

 

Pre bližšie informácie kontaktujte:

 

Mgr. Slavomír Harčár

riaditeľ spoločnosti

 

HARČÁR a partneri s. r. o.

Konštantínova 13
080 01 Prešov

 

Telefón:  +421 915 427 652

E-mail:  slavo.harcar@gmail.com

 

Vypracovanie ponuky úveru je pre našich klientov BEZPLATNÉ a NEZÁVÄZNÉ!

 

Zašlite nám vyplnený formulár a do 24 hod. sa s Vami skontaktuje náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám ponúkne optimálne riešenie pre Vašu požiadavku.

 

Formulár pre vypracovanie rámcovej ponuky úveru

NOVÉ BYTY A NEBYTOVÉ PRIESTORY 
S PRIVÁTNYM PARKINGOM
NA SOLIVARSKEJ ULICI V PREŠOVE NA PREDAJ
 

Byty na predaj - Byty Solivarská Prešov